Menu
Your Cart

Hakkımızda

Müşteri ekibimizin en başında yer alır. Geri bildirim ve şikayetlerde bulunarak lisans ve hosting hizmetlerimizin gelişimine katkıda bulunurlar. Aynı zamanda çok övgü alıyoruz. Trustpilot ve Reclame Aqui'deki mükemmel notlar, lisans ve hostingfirması olarak doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor.

Bir şirket çalışanları kadar hızlı büyür. Ve hosting firması Lisansio, kişisel gelişim için mükemmel olan havayı sunar. Bu devasa ekibin bir parçası olmak bizi mutlu ediyor ve müşterilerimizin başarısına odaklanıyoruz. Sınırları zorlamaya hazırsanız siz de Hostinger'a katılın!

Türkiye'nin en güçlü alt yapıları üzerinden hizmetler sağlayarak, müşterilerimize eşi benzeri olmayan fiyat/performans eşiğinde hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Yeni nesil dönüşümler ile tam otomasyon kurulumlar ve 7/24 profesyonel teknik destek ekiplerimizle sınırsız hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz arasında yer alırken kendimizi her geçen gün yineleyen bir yapıya sahibiz.

Ömer Öner firması olarak sektörün mimarilerinden , uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Bizleri tercih sebebi yapan müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Güçlü alt yapı ve güçlü kadrosuyla kendini daha fazla geliştirerek, büyüterek devam etmektedir. Bünyesinde pekçok uzman ekibiyle sizlere sınırsız destek sunmak için hazırda beklemektedir.